Ana Sayfa Güncel TOYOTA ALJ EN ÇOK SATIŞ YAPAN BAYİ OLDU

TOYOTA ALJ EN ÇOK SATIŞ YAPAN BAYİ OLDU

Toyota, Türkiye pazarına girdiği tarihten bu yana 50 bin 937 adetle en yüksek satış adedine ulaşırken, en çok satış gerçekleştiren bayisi ALJ Otomotiv oldu.

2015 yılında,İstanbul Toyota Plaza ALJve Ankara Toyota Plaza ALJ2 bin 793’er adet olmak üzere toplamda 5 bin 586 adetlikotomobil satışına imza attı.
Toyota Plaza ALJ İstanbul Çekmeköy’de 8 bin metrekarelik,Ankara Toyota Plaza ALJ ise 11.000 metrekarelikalanda Toyota’nın Satış, Servis, Yedek Parça, Sigorta ve İkinci El hizmetlerini sunuyor.ALJ Otomotiv A.Ş. Genel Müdürü Gökhan Aşıkoğlu, Toyota’nın insana saygı prensibini öncelikli ilke edinmiş ALJ’yi en iyi şekilde temsil ettiklerini belirterek “Yenilenen modellerimiz ile birlikte 2015 yılında Toyota olarak rekorlara ulaştık.2012-2015 yılları arasında aldığımız üstün başarı ödüllerinin yanısıra, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kurguladığımız hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızın karşılığını alıyoruz. Böyleliklemüşterilerimize verdiğimiz kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde 2015 yılını 2 bayimizin birincilikle kapatması bizlere haklı bir gurur yaşatıyor” dedi.