Ana sayfa Güncel Yüce Auto en iyi iş yeri unvanını aldı

Yüce Auto en iyi iş yeri unvanını aldı

Yüce Auto prestijli ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Kincentric Best Employers 2021 programı kapsamında Türkiye’nin En İşyeri sonuçları açıklandı ve Yüce Auto yeni bir ödülle taçlandırıldı.

Yüce Auto prestijli ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Kincentric Best Employers 2021 programı kapsamında Türkiye’nin En İşyeri sonuçları açıklandı. Şirket yeni bir ödülle taçlandırıldı. Böylece 2016 yılında En İyi İşyeri unvanı alan Yüce, 2021’de de bu başarıyı sürdürerek çalışan mutluluğuna verdiği önemi ortaya koydu.

Kurumsal şirketler dünyasında yakından takip edilen “Kincentric Best Employer” Ödülü alan şirketlerden biri Yüce oldu. Kincentric’in 50 yıldan daha uzun süredir çalışanlarla yaptığı ve işyeri mükemmelliğini ölçümlediği araştırmalar kapsamında Yüce; 2021 yılında Türkiye’nin En İyi İşyeri “Kincentric Best Employer Türkiye 2021” unvanını elde etti.

Değerlendirmeler, Çalışan Bağlılığı’nın yanında “Çeviklik, Bağlı Kılan Liderlik ve Yetenek Odağı” endekslerine göre yapıldı.

20 YILDIR SEÇİLİYOR

Kincentric tarafından dünya çapında 20 yıldır gerçekleştirilen En İyi İşyerleri Programı, 78 farklı pazarda uygulanıyor ve sadece son 5 yılda 4.000’in üzerinde farklı şirket programa dahil oldu. Türkiye’de ise 2006 yılından bu yana uygulanan Best Employers (En İyi İşyerleri) Programı, Türkiye’nin en geniş katılımlı işyeri araştırması olarak öne çıkıyor.

Yüce, en objektif ölçümlerin, yani Çalışan Görüşü’nün değerlendirildiği programda, bir kez daha kurumsal şirketler alanında başarısının sırlarından birinin insan kaynağı olduğunun altını çizdi.

Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayacak yenilikçi yaklaşımlar sunan Yüce Auto, alanında öncü rol oynamaya devam ediyor.