Ana Sayfa Kampanya ALFA ROMEO’DA OCAK FIRSATI

ALFA ROMEO’DA OCAK FIRSATI

Alfa Romeo, yeni yılın ilk ayında özel kredi avantajları sunduğu kampanyasıyla MiTo veya Giulietta satın alacak otomobil severlere özel fırsatlar sunuyor. Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçirilen kampanya kapsamında 0 faizle ve 18 aya varan vadeyle 40 bin TL’ye kadar kredi desteği sağlanıyor. Bununla birlikte Ocak ayı kampanyası kapsamında ayrıca 2 bin 400 TL’ye varan takas desteği de sunuluyor.

Alfa Romeo, 2016 yılının ilk ayında çok özel bir satın alma kampanyasıyla MiTo veya Giulietta sahibi olmayı hedefleyen otomobil severleri bayilerine davet ediyor. Koç Fiat Kredi desteğiyle gerçekleştirilen Alfa Romeo kasım kampanyası kapsamında hem MiTo hem de Giulietta için 0 faiz ve 18 aya varan vadeyle 40 bin TL’ye kadar kredi desteği sağlanıyor. Bununla birlikte aracını takas etmeyi düşünen müşterilere de 2 bin 400TL’ye varan ekstra indirim veriliyor.

170 beygirlik QV
Ülkemizde 1.4 litre 170 HP’lik benzinli motor ve TCT otomatik şanzımanlı QV versiyonuyla satışa sunulan Alfa Romeo’nun lüks küçük sınıfta yer alan sportif modeli MiTo’ya, 86.000 TL’lik anahtar teslim fiyatıyla sahip olunabiliyor. 72 bin 800 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatına sahip Alfa Romeo Giulietta’da 1.4 litrelik 120 ve 170 HP’lik benzinli motor seçeneklerinin yanı sıra 1.6 litre 105 HP’lik turbo dizel motor seçeneğine yer veriliyor. Alfa Romeo Giulietta’nın en güçlü motor seçeneğini ise 1.8 litre 240 HP’lik benzinli motor versiyonu oluşturuyor.