Ana Sayfa Genel CONTINENTAL’DEN MTV KAMPANYASI

CONTINENTAL’DEN MTV KAMPANYASI

Continental, Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Paraf ile ödeyen tüketicilere, lastik alımlarında kış dönemine özel KDV tutarı kadar indirim imkanı sunuyor.

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni (MTV) ödeyecek tüketicilere özel MTV kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında, MTV ödemesini, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın websitesi (www.gib.gov.tr) üzerinden Paraf ile 3 veya 5 taksit imkanıyla gerçekleştiren sürücüler Continental’in yaz & kış binek otomobil, SUV ve hafif ticari lastiklerinde tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden “KDV’si bizden kampanyası”ndan yararlanabiliyor. 15 Şubat 2016 tarihine kadar sürecek kampanyadan Paraf, Parafly ve Business kart sahipleri yararlanabiliyor.

Özel SMS kodu
Kullanıcılar, MTV ödemesi yaptıktan sonra kendilerine, ödemeyi yaptıktan sonraki gün Paraf tarafından gönderilecek özel SMS kodu ile Continental yetkili bayi ve satış noktalarındaki “KDV’si Bizden” indiriminden yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar farklı bir satış kampanyası ile birleştirmeme koşulu ile Paraf anlaşması bulunan Continental yetkili satıcılarına danışarak kampanya hakkında detaylı bilgi alabiliyor.