Ana sayfa Genel Fiat Egea şimdi ödemesi sonra

Fiat Egea şimdi ödemesi sonra

PAYLAŞ
5. Fiat Egea Hatchback 1.4 16V Fire Easy Plus

Fiat, Mayıs ayına özel ödemeleri üç ay boyunca erteliyor. Fiat, kampanya kapsamında, Egea modellerinde 50 bin TL’ye 24 ay boyunca yüzde 0,99 faiz avantajı sunuyor.

Fiat, Mayıs ayına özel düzenlediği satış kampanyası ile otomobil sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Cazip faiz avantajları ve kredi erteleme seçeneklerinin sunulduğu kampanyada kolaylıklar mevcut. Koç Fiat Kredi (KFK) aracılığıyla Egea Ailesi’nde 50 bin TL’ye 24 ay boyunca yüzde 0,99 faiz avantajı geçerli oluyor. 3 ay erteleme imkanı da sunulan kredi kapsamında, ilk ödemeler Eylül ayında başlıyor. Fiat Egea da kampanya sürüyor. Egea Sedan modelleri için geçerli olan “otomatik vites hediye” kampanyası da Mayıs ayı boyunca geçerliliğini koruyor. Fiat, Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) salgınında, herkesin sağlığı için özveriyle görev yapanları da unutmuyor. Fiat ayrıca, sağlık çalışanlarına özel yüzde 3 indirim sunuyor.

ÜCRETSİZ HİZMETLER DEVAM EDİYOR

Fiat’ın sunduğu fırsatlarla ilgili detaylı bilgiye evden çıkmadan da sahip olunabiliyor. Yeni Tip Koronavirüs salgını sürecinde tüm bayilerini online ortama taşıyan Fiat, fiat.com.tr, bayi web siteleri veya sosyal medya aracılığıyla görüntülü görüşme hizmeti veriyor. Öte yandan, satış sonrası hizmetleriyle her daim tüketicinin yanında yer alan marka, pandemi süreci boyunca model yılı gözetmeden, tüm Fiat markalı araçlarda ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz ay mevcut garanti sürelerini Haziran sonuna kadar uzattığını da duyuran Fiat, bakım sürelerini ise 3 ay veya 3 bin kilometreye kadar esneterek, tüketicinin yanında olmaya devam ediyor.