Ana sayfa Genel Enterprise, korona önlemini aldı

Enterprise, korona önlemini aldı

PAYLAŞ

Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün “Halkımız, her türlü toplu taşıma araçlarıyla seyahatlerini büyük ölçüde askıya almış durumda. Bu dönemde kiralama şirketlerine büyük görev düşüyor. Enterprise olarak bu haftadan itibaren, evinden veya iş yerlerinden çıkmak istemeyen müşterilerimiz için ücretsiz teslim hizmetine başladık. Böylece müşterilerimiz hiçbir ekstra ücret ödemeden dilediği noktadan aracını teslim alabilecek ve iade edebilecek” bilgisini verdi.

Enterprise Rent-A-Car, dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgınına yönelik özel önlemler aldı. Bu kapsamda İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Trabzon, Bodrum ve Dalaman’da, kiralama ofislerine gelmek istemeyenler için araçları talep edilen noktaya kadar ücretsiz teslim hizmetiyle getirmeye başladı.

KİLOMETRE SINIRI KALDIRILDI

Bu dönemde insanların seyahat özgürlüğünü sorunsuz bir şekilde sağlamak isteyen Enterprise ayrıca, kilometre sınırlamalarını ortadan kaldırdı. Kiralanan araçların şehir içerisinde farklı ofislere ücretsiz olarak bırakılmasının önünü açtı.

TEMİZLİK DEZENFEKTANLARLA YAPILIYOR

Araçların kira dönüşlerinde ve teslimattan hemen önce temizlenmesiyle ilgili önlemlerini de en üst seviyeye çıkarıldı. Şirket, tüm iç aksamları özel dezenfektanlarla temizleyerek teslim etmeye başladı.

TOPLU TAŞIMA KULLANIMI DÜŞTÜ

Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün, “Koronavirüs salgını nedeniyle insanlar, toplu taşıma araçlarıyla seyahatlerini büyük ölçüde askıya almış durumda. Bu dönemde kiralama şirketlerine büyük görev düşüyor. Enterprise olarak bu haftadan itibaren, evinden veya iş yerlerinden çıkmak istemeyen müşterilerimiz için ücretsiz teslim hizmetine başladık. Böylece müşterilerimiz hiçbir ekstra ücret ödemeden dilediği yerde aracını teslim alabilecek ve iade edebilecek” dedi.

TEMİZLİK ÖNLEMLERİ ÜST SEVİYEYE ALINDI

Özarslan Tangün “Adrese teslim hizmeti verecek arkadaşlarımızı da hijyenik anlamda koruma önlemleriyle donattık. Öte yandan, filomuzda bulunan araçları zaten kiralamadan önce ve hemen sonra dezenfekte ediyorduk. Ancak bu dönemde temizlik önlemlerimizi daha da üst seviyede artırdık. Bu kapsamda araçlarımızın temas edilen tüm aksamlarını ayrıca dezenfekte ediyoruz. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı her şeyden daha önemli” dedi.