Ana Sayfa Kampanya FIAT DOBLO’DA 0 FAİZ

FIAT DOBLO’DA 0 FAİZ

Fiat, ticari araç sahibi olmak isteyenler için benzersiz fırsatlar sunan yılın son kampanyasında hem indirim hem de düşük faizli kredi imkanları sağlıyor. 36 bin 240 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilen Fiat Doblo ve Fiorino modellerinde Aralık ayı boyunca 6 bin 750 TL’ye varan indirim avantajları sunuluyor. Tofaş’ta üretilerek dünyanın 80 ülkesine ihraç edilen yeni nesil Fiat Doblò ve Fiat Fiorino’nun yanı sıra Fiat Pratico ve Fiat Ducato modellerinden birine sahip olmak isteyen müşteriler cazip kredi kullanma ayrıcalığına da sahip oluyorlar.

Aralık ayında Fiat Doblo ve Fiat Fiorino modellerinden birini satın almak isteyenler, 6 bin 750 TL’ye varan indirimlerden yararlanırken aynı zamanda Fiat ve Koç Fiat Kredi iş birliğiyle sunulan 30 bin TL’ye kadar cazip kredi kullanma ayrıcalığına sahip oluyorlar. Kampanya kapsamında Fiat Doblo ve Fiorino modellerinde 30 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkanı sunuluyor.

Geniş ürün yelpazesi ile ticaret dünyasının her türlü ihtiyacını karşılayan Fiat Pratico ve Ducato modellerinde ise Aralık ayına özel peşin alımlarda 14.500 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Fiat Pratico ve Ducato ailesi için ayrıca 30 Bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi ve Ducato Ailesine özel 60 bin TL’ye kadar 48 ay geri ödemeli ve yüzde 0.96 faizli cazip kredi kullanma seçenekleri de bulunuyor.