Ana sayfa Genel Hem SUV hem de pick-up

Hem SUV hem de pick-up

PAYLAŞ

Hyundai hem SUV hem de pick-up olarak kullanım imkanı sunan Santa Cruz, yeni bir segment yaratıyor. Santa Cruz, Amerika’da tasarlanarak yine Alabama’daki fabrikada üretilecek.

Hyundai, merakla beklenen Santa Cruz modelinin ilk çizimlerini paylaştı. Dünya prömiyeri 15 Nisan’da, online bir lansmanla gerçekleştirilecek otomobilin, genellikle maceraperest kullanıcıların ilgi alanına girmesi bekleniyor. Ayrıca araç tamemen farklı bir araç kategorisi sunarak hem SUVhem Crossover hem de Pick-up segmentlerinde yeni bir çığır açacak.

4 KİŞİYE YOLCULUK İMKANI

Model, karakteristik olarak çok cesur bir tasarıma sahip. Ayrıca, bu sofistike tasarımında güçlü ve verimli aktarma organı seçeneklerine de yer veriyor. En son teknoloji bağlantı özelliklerine ve eğlence donanımlarına sahip otomobilin şehir içi ve arazi kullanımlarında da yüksek bir manevra kabiliyeti bulunuyor. Dört kişilik oturma kapasiteli ve kapalı kabinli otomobil, macera odaklı kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını karşılarken, aynı zamanda güçlü ve verimli motorlarıyla da off road zeminlerde üstün bir performans sergileyebiliyor.

DETAYLAR 15 NİSAN’DA

Araç ile ilgili detayları 15 Nisan’da paylaşacak olan Hyundai, özellikle Amerika pazarında önemli satış rakamlarına ulaşmayı hedefliyor. Dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olan Cruz, bu yaz Alabama, Montgomery’deki Hyundai fabrikasında üretilecek.