Ana sayfa Genel Hyundai Tucson N Line için tüm hazırlıklar tamam

Hyundai Tucson N Line için tüm hazırlıklar tamam

PAYLAŞ

Hyundai, Yeni Tucson N Line versiyonunu paylaştı. Tasarımıyla dikkat çeken model sporcu çizgileriyle dikkat çekiyor. Tucson N Line, sportif görselliğine ek olarak aynı zamanda modern bir yapıda üretilecek.

Hyundai, Yeni Tucson N Line modelinin sportif versiyonu olan ilk görselleri paylaşarak model atılımına devam etti. Markanın popüler SUV modeli olan Tucson, geçtiğimiz aylarda tamamen yenilenmiş ve özellikle segmenti için farklı bir alternatif olarak dikkat çekmişti. Sportif ve sert geçişli çizgileriyle son derece fütürüstik bir tasarıma sahip olan yeni otomobil, şimdi de üst düzey konfor donanımlarına ek olarak sporcu bir karakterle öne çıkıyor. Hyundai tarafından paylaşılan ilk görsellerde aracın agresif ve etkileyici bir dış tasarıma sahip olduğunu anlamak zor değil. Rakiplerinden ayrışan dış ve iç detaylarla dikkat çeken şık otomobil, seri üretim aşamasına geçildiği zaman eşsiz renk seçenekleriyle adından sıkça söz ettirecek.

AVRUPA PAZARI İÇİN 2021’İ BEKLİYOR

Hyundai’nin N Line serisi, markanın performans kolu olan N departmanı tarafından geliştiriliyor. Tüm bu hızlı ve dinamik modeller, bir otomobilde daha fazla heyecan ve performans isteyen müşteriler için özel olarak geliştiriliyor. Ayrıca, Tucson dahil olmak üzere Avrupa’da satışa sunduğu tüm modellerinde N Line versiyonuna yer vererek pazar payını ve iddiasını artırmak istiyor. Yeni Tucson N Line, 2021’in ilkbahar aylarında Avrupa’da satışa sunulacak.