Ana sayfa Genel Toyota 5 yıl 150 bin km garanti sistemini devreye aldı

Toyota 5 yıl 150 bin km garanti sistemini devreye aldı

Toyota tüm modellerinde 5 yıl 150 bin km garanti sistemini devreye aldı. 150 bin kilometreye kadar çıkarılan garanti sisteminde 24 Mart sonrasında satılan modelleri kapsıyor.

Toyota tüm modellerinde 5 yıl 150 bin km garanti sistemini devreye aldı. 150 bin kilometreye kadar çıkarılan garanti sisteminde 24 Mart sonrasında satılan modelleri kapsıyor. Toyota, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. Tüm modellerindeki “Toyota Garanti Sistemi’ni” 5 yıl/150 bin kilometreye çıkardı. Sektöründe pozitif ayrışan bu uygulama ile Toyota, sürekli gelişim felsefesi çerçevesinde yenilikçi yaklaşımını sürdürüyor. Uzatılmış garanti sistemi Toyota Proace City ile başladı. Böylece “Toyota Garanti Sistemi” 24 Mart tarihinden itibaren satışı gerçekleşen tüm modelleri kapsıyor.

5 YIL 150 BİN KİLOMETRE GARANTİLİ

Toyota bunun yanında ayrıca “Garanti Spesiyal” ile de garanti uygulamalarında farkını ortaya koyuyor. Bu sisteme göre Toyota kullanıcıları, 5 yıl/150 bin kilometrelik Toyota Garanti Sistemi’nin süresi dolmadan önce araçlarının motor, şanzıman ve diferansiyel komponenetleri için garanti süresini 2 yıl ve sınırsız kilometre olarak uzatabilecekler. 1600 cc’ye kadar olan modeller ve tüm hibritler için 960 TL, 1600 cc üzeri binek otomobiller, Hilux ve Proace City için 1.110 TL ve SUV modeller için 1.320 TL ödeyerek “Garanti Spesiyal” sistemine dahil olanlar bu süre ve sınırsız kilometre kapsamında araçlarının motor, diferansiyel ve şanzımanlarını garanti altına almış olacaklar.

Önceki makaleMaserati ve David Beckham ile bir araya geldi
Sonraki makaleFiat Egea Cross reklam filmi çekildi